Hakkımızda


 

KARTAL METAL GALVANIZ SAN. TİC. A.Ş. 1992 yilinda Ankara’da Ostim Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerine baslamistir. Firmamiz çalismalarina önce elektrik topraklama ürünlerinin sicak daldirma galvanizli olarak üretimiyle baslamis, kisa zamanda topraklama levhasi, topraklama seridi ve topraklama elektrodu üretiminde Türkiye'de söz sahibi olmustur.

 

KARTAL METAL ayni zamanda Türkiye’nin önde gelen firmalarina fason olarak sicak daldirma galvaniz isleri de yapmaktadir.

 

Enerji nakil hatti direkleri, otoyol bariyeri, çelik izgara, elektrik panolari gibi çesitli endüstriyel ürünlerin fason olarak sicak daldirma galvaniz isleri TSE 914 EN ISO 1461, ASTM A123/A123M, BS729, NF ISO 1461 normlarina uygun olarak yapilmakta ve kendi laboratuvarlarimizda test edilmektedir.

 

2006 yilinda parmaklik izgara üretimine baslanmistir. Bu konuda Avrupa’nin bir numarasi olan Alman Meiser GmbH firmasi ile ortak olarak çalisilmakta ve üretilen izgaralar kendi bünyemizde galvanizlendigi için müsterilerimize uygun fiyat ve kalite avantaji sunulmaktadir.

 

Firmamiz ihtiyaci olan hammadde gereksinimlerinin büyük bir kismini, grubun bir diger sirketi olan KARTAL HADDECILIK SANAYI'nden satin aldigi için istenen cins, özellik ve zamanda uygun hammadde temin etme avantajini müsterilerine yansitabilmektedir.

 

KARTAL METAL topraklama levhasi, topraklama seridi ve topraklama kazigi üretiminde Türkiye'de market lideridir. Ülke ve dünya pazarinda söz sahibi olabilmenin ön kosulunun “ürün” ve “hizmetlerde” kaliteyi saglamak oldugunun bilinciyle çalismalarimizda daima daha iyiye ulasmayi ve müsterilerimize bunu sunmayi hedefleyen Firmamiz TSE ve ISO 9001 Kalite Belgelerine sahiptir.

 

KARTAL METAL GALVANIZ SAN. TİC. A.Ş.’nin çalismalari; ülkemize faydali, kurumsal altyapisi güçlü, insan kaynagina odakli, müsteri ihtiyaç ve memnuniyetini ön planda tutarak devam edecektir.

 
01